Kup akcesoria BDSM

W naszym sklepie
KUP TERAZ

Opinie klientów:

Kto by pomyślał, że wśród gadżetów BDSM można znaleźć prześcieradło. Lubie z moją kobietą trochę nabrudzić w łóżku (lubrykanty, bita śmietana, czekolada i te sprawy). Znalazłem w końcu rozwiązanie na to by nie zmieniać prześcieradła co drugi dzień. Bardzo jej się spodobało. Polecam SexMAX WetGAMES Sex-Laken - prześcieradło winylowe – wszystkim tym, któży lubią urzeczywistniać swoje brudne myśli :)

Bogdan_WLKP

Uwielbiam być poniżany. Kocham moja panią i dlatego kupiłem do naszej zabawy Komplet BDSM 8 elementów. Do teraz wspominam nasz ostatni sex.

Radek65

Wystarczy pozbawić człowieka jednego ze zmysłów, a wszystkie inne od razu się wyostrzają. Uwielbiam kiedy mój facet zasłania mi oczy. To tak jakbym każdy jego dotyk czuła sto razy lepiej. Uwielbiam naszą opaska Satinia – przyjemna w dotyku i łatwo ją zdjąć w kulminacyjnym momencie!

Aneta P.

Subtelna zabawa. Kupiliśmy kajdanki i teraz za każdym razem ich używamy – raz ja, innym razem on. Taka pozorna uległość okazała się tym czego brakowało w naszym związku. Polecamy serdecznie innym parom!

Ona i On